Održana redovna godišnja Skupština

U subotu, 24. ožujka DVD Stubička Slatina održao je 72. redovnu izvještajnu godišnju Skupštinu. Skupština je započela uvodnim pozdravom i intoniranjem himni, izabrano je radno predsjedništvo te su pročitana izvješća o radu protekle godine: izvješće Upravnog odbora, zapovjednika, Nadzornog odbora i financijsko izvješće. Spomenute su prošlogodišnje aktivnosti u Društvu. Podijeljene su vatrogasne spomenice za 20 i 30 godina članstva, brončane vatrogasne plamenice, pohvale ekipi pomlatka te su predstavljena nova zvanja članova operativne postrojbe.

Sjednici se odazvalo i mnoštvo gostiju: predstavnici Grada Oroslavja, Mjesnog odbora, Vatrogasne zajednice Krapinsko Zagorske Županije, UVSPDR "Barun", ASK Fox Zagorje, tvrtke Timel, Metal i Autoservis Cesarec. Također su nazočili i predstavnici DVD-ova: Oroslavje, Jakovlje, Kraljev Vrh, Donja Stubica, Veliko Trgovišće, Strmec Stubički, Laz, Lobor, Gornja Šemnica, Odra Sisačka, "Kras" Šapjane.

Tagovi: